Liepājas Tenisa sporta skolā tiek atsāktas nodarbības ar ierobežojumiem

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā no 2020.gada 14.maija tiks organizētas tenisa nodarbības Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem sekojošās norišu vietās – LOC Tenisa hallē un Jūrmalas parka tenisa kortos ar nosacījumu, ka tiek ievēroti ārkārtējās situācijas laikā izsludinātie sociālās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi.Nodarbību laikā audzēkņiem jāievēro savstarpēja distance vismaz divu metri, kuru laikā jāizmanto personīgo inventāru (izņemot tenisa bumbas). Audzēkņiem uz nodarbībām jāierodas tieši laikā, neveidojot pulcēšanos pie ieejām. Papildus nav pieļaujama bērnus pavadošo personu pulcēšanās un uzturēšanās nodarbību norises vietā. Pirms un pēc nodarbībām audzēkņi nevarēs izmantot ģērbtuves un dušas. Aicinām audzēkņus pirms un pēc nodarbībām veikt roku mazgāšanu ar siltu ūdeni un šķidrām ziepēm (vismaz 20 sekundes) pēc mazgāšanas nosusinot rokas.Sporta norises vietās nedrīkstēs atrasties personas, kuras atbilst kādai no personu grupām, kurām ir noteikts pienākums ievērot stingru izolāciju, pašizolāciju vai mājas karantīnu, kā arī personas ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm.

Nodarbībās pagaidām vēl netiks iesaistītas personas, kuras jaunākas par 7 gadiem. Šiem audzēkņiem nodarbības tiks turpinātas attālināti.

Ārkārtējās situācijas laikā treniņu grupām, kurām tiks nodrošinātas klātienes nodarbības, tiks samazināta vecāku līdzfinansējuma maksa līdz 70%.

Par turpmākām izmaiņām informēsim atsevišķi.

Liepājas Tenisa sporta skolas kolektīvs aicina ikvienu izturēties rūpīgi pret savu un apkārtējo veselību.