LTS kausa posmā izcīna 4.vietu

No 18.līdz 20.septembrim Jelgavā norisinājās LTS kausa 7.posms U12 vecuma grupai. Vislabāko sniegumu no liepājniekiem demonstrēja Anna Azarova, kura izcīnīja 4.vietu meiteņu konkurencē.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Timo Tikums, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Laura Kļaviņa, Daniela Krušatina un Laura Kristiana Sprūde.Vienīgais Liepājas pārstāvis zēnu konkurencē, Timo Tikums, sacensības sāka ar kvalifikācijas turnīru, bet diemžēl pamatturnīram viņš nespēja kvalificēties.

Meiteņu konkurencē Daniela Krušatina un Laura Kristiana Sprūde sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru. Gūstot divas uzvaras, Daniela Krušatina nodrošināja sev vietu pamatturnīrā, savukārt, Laura Kristiana Sprūde guva tikai vienu uzvaru kvalifikācijas sacensībās, līdz ar to viņa nespēja kvalificēties pamatturnīram. Meiteņu pamatturnīrā no liepājniecēm vislabāk veicās Annai Azarovai, kura spēja aizcīnīties līdz pusfinālam, kurā ar 3-6 0-6 viņa bija spiesta atzīt ar 1.numuru izsētās Kamillas Černousovas (TS Spars) pārākumu. Savukārt, līdzvērtīgā cīņā par 3.vietu, Anna Azarova ar 6-7(3) 5-7 atzina ar 3.numuru izsētās Viktorijas Visočanskas (Mārupes TS) pārākumu. Līdz ar to Anna Azarova ierindojās 4.vietā.