Pludmales teniss

Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā 2018!

Tuvojoties vasaras sezonas noslēgumam, Liepājas Tenisa sporta skola, sadarbībā ar Liepājas sporta pārvaldi, šā gada 22.un 23.septembrī organizēs “Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā 2018”, kas norisināsies Liepājas pludmales volejbola laukumos pie centrālās Glābšanas stacijas.

Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā 2018 tiek organizētas, lai popularizētu pludmales tenisu pilsētas iedzīvotāju vidū un noskaidrotu Liepājas pilsētas labākos pludmales tenisistus 2018.gada vasaras sezonā. Sacensības tiks aizvadītas kā vīriešu pāru un sieviešu pāru spēlēs, tā arī jaukto pāru konkurencē.

Meistarsacīkstēs var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš sasniedzis vismaz 14 gadu vecumu. Lai nodrošinātu godīgas iespējas visiem, sacensību dalībnieki varēs piedalīties amatieru līgā un profesionāļu (PRO) līgā. Amatieru līgā vienā pārī nedrīkst spēlēt divi dalībnieki, kuri uz turnīra norises dienu ir atrodami Latvijas tenisa savienības tenisa spēlētāju reitinga Top 20, Latvijas pludmales tenisa reitingā Top 20, kā arī ITF pludmales tenisa reitinga Top 1000, jebkurā vecuma grupā. Savukārt, profesionāļu līgā vienā pārī drīkst spēlēt spēlētāji bez jebkādiem ierobežojumiem. Ieteicams pieteikties spēlētajiem ar iepriekšēju tenisa vai pludmales tenisa pieredzi, aktīviem tenisistiem un treneriem, kā arī citu sporta veidu aktīviem sportistiem.

Lai piedalītos sacensībās, ir jāierodas uz vietas pirms sacensību sākuma:

  • 22.septembrī līdz pulksten 10:30 notiks reģistrācija pāru spēļu turnīram kā vīriešiem tā sievietēm,
  • 23.septembrī līdz pulksten 10:30 notiks reģistrācija jaukto pāru turnīram.

Sacensības abās dienās sāksies 11:00. Liepājas meistarsacīkšu pludmales tenisā nolikums atrodams šeit.

Ja gadījumā Jums nav pārinieka, droši piesakieties, mēs darīsim visu, lai atrastu Jums pārinieku, kā arī ja gadījumā Jums nav sava pludmales tenisa rakete, mēs Jums tās sagādāsim uz turnīra norises laiku!

Pirmo trīs vietu ieguvēju pāri vīriešiem, sievietēm un jauktajiem pāriem katrā līgā atsevišķi gan amatieru līgā un profesionāļu līgā saņems medaļas un pārsteiguma balvas.Liepājas meistarsacīkšu pludmales tenisā 2018 NOLIKUMS


Pludmales volejbola un tenisa līga “Liepāja” 2018!

2018.gada 20.jūnijā tiks dots starts Pludmales volejbola un tenisa līgas “Liepāja” 1.kārtai. Turnīrs tiks aizvadīts no 20.jūnija līdz 15.augustam. Kopā tiks aizvadīti 5.posmi pludmales tenisā:

Sieviešu dubultspēļu kopvērtējums 1.-6.vieta:
1.vieta Kitija Kļaveniece
2.vieta Laura Prikule
3.vieta Zane Vilnīte
4.vieta Aija Kalnīte
5.vieta Krista Siliņa
6.vieta Ieva Pelnēna

Vīriešu dubultspēļu kopvērtējums 1.-6.vieta:
1.vieta Artis Zombergs
2.vieta Gints Siliņš
3.vieta Ģirts Antonovs
4.vieta Dagnis Šliseris
5.vieta Guntars Kikučs
6.vieta Elans Zīverts

 

Atšķirībā no 2017.gada turnīra, būtiskākās izmaiņas 2018.gada nolikumā ir punktu skaitīšanas sadaļā, no posmu kopvērtējuma ārā tiks ņemts vājākais rezultāts no 5 posmu kopsummas un šogad tiks apbalvoti 6 labākie spēlētāji, nevis 3, kā 2017.gadā.

Plašāka informācija par turnīru un pieteikšanos – Pludmales volejbola un tenisa līgas “Liepāja” pludmales tenisa nolikums. (ar labojumiem)

Tiekamies pludmalē!

Pludmales teniss 2017.gadā